Efektywność pracy zdalnej - jak o nią zadbać?
Praca zdalna może być dla niektórych prawdziwym wyzwaniem. Wszystko potrafi nas w jej czasie rozpraszać i ciężko się skupić na zadaniach. Sprawdź jak według nas zwiększyć efektywność pracy zdalnej!
2021-02-19, 12:27

Jak zwiększyć efektywność pracy zdalnej

Aby poprawić efektywność pracy z domu, warto stosować się do kilku podstawowych zasad. Jakich?

Podstawowe zasady efektywnej pracy zdalnej

Pierwszą z zasad, dzięki którym zwiększymy efektywność pracy zdalnej z domu, czy jakiegokolwiek innego miejsca na ziemi, jest zadbanie o ciche i wygodne miejsce do pracy. Ważne jest, aby przestrzeń była czysta i znajdywały się z niej niepotrzebne, rozpraszające nas przedmioty. Kolejną ważną kwestią jest korzystanie z narzędzi, które stworzone zostały właśnie w celu poprawy naszej efektywności, np. Microsoft Teams. Warto każdego dnia czy tygodnia tworzyć listy zadań i wyznaczać w nich priorytety.

efektywność pracy zdalnej

Jak jeszcze poprawić efektywność pracy zdalnej?

Aby nasza praca z domu była równie efektywna co praca z biura, musimy pamiętać, że mimo iż kusi nas na przykład zrobienie prania czy przygotowania obiadu, to tak naprawdę jesteśmy w pracy i nasz czas powinniśmy poświęcać tylko i wyłącznie wykonywaniu zadań z nią związanych. Jeśli przeszkadzają nam inni domownicy, zamknijmy się w odosobnionym pokoju.

KONTAKT / AUTOR
Mine IT
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.